Ułatwienia dostępu

Janowiczanki złotymi medalistkami Finału Strefy Jeleniogórskiej w piłce siatkowej klas czwartych

Wielkim sukcesem dla janowickich siatkarek z klas czwartych zakończył się Finał Strefy Jeleniogórskiej w piłce siatkowej dziewcząt.

Dziewczęta od wielu lat były w pierwszej trójce strefy, ale po raz pierwszy sięgnęły po złoto. W finale strefy, który odbył się w SP nr 2 w Kamiennej Górze janowickie siatkarki pokonały wszystkie zespoły po 2:0, a z gospodyniami turnieju wygrały 2:1. Klasyfikacja medalowa turnieju:
1. SP Janowice Wielkie
2. SP 2 Kamienna Góra
3. SP Rębiszów
Janowiczanki wywalczyły stypendia sportowe zgodnie ze statutem janowickiej szkoły.
Oto nasze złotka: Górnicka Daria, Górnicka Anna, Łuczak Hanna oraz Gac Milena.
Dziewczęta są z klasy czwartek, a najmłodsza Milena z drugiej. W najbliższą sobotę dziewczęta wracają do dolnośląskich rozgrywek Volleymania Dolny Śląsk. Pierwszy turniej w tym roku kalendarzowym odbędzie się w Kobierzycach.
Trener: Piotr Lesiński