Ułatwienia dostępu

Nasza siatkarka nagrodzona w plebiscycie sportowym

Daria Górnicka zajęła III miejsce w plebiscycie Gazety Wrocławskiej w kategorii „Sportowy talent roku”.

 Daria to wychowanka janowickiego UKSu „Sokoliki” Janowice Wielkie. W obecnym sezonie reprezentuje barwy MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych w kategoriach młodziczek oraz w rozgrywkach „czwórek” siatkarskich.

Daria nadal uczestniczy w treningach janowickiego Uczniowskiego Klubu Sportowego, reprezentuje naszą szkołę, klub i gminę na rozgrywkach Volleymania Dolny Śląsk odnosząc z koleżankami wiele sukcesów.

23 lutego odbyła się uroczysta gala sportu we Wrocławiu z udziałem naszej zawodniczki, podczas której odebrała zasłużoną nagrodę w plebiscycie "Sportowy talent roku". Zajmując trzecie miejsce uzyskała prawo udziału w plebiscycie na szczeblu krajowym, co jest marzeniem wielu młodych sportowców.
Gratulację Darii ogromnego sukcesu!”- podsumował trener Piotr Lesiński.