Ułatwienia dostępu

Bardzo dobry występ młodych siatkarek z Janowic Wielkich w Twardogórze

Rewelacyjnie zaprezentowały się młode siatkarki UKS–u Sokoliki Janowice Wielkie podczas ostatniego w tym roku szkolnym turnieju z cyklu Volleymania Dolny Śląsk rozgrywanego w Twardogórze. Nasze zawodniczki na ostatnim turnieju zdobyły pierwsze miejsce w kategorii klas czwartych (34 zespoły) oraz drugie miejsce w klasach szóstych. Organizator ze względu na możliwości organizacyjne musiał ograniczyć ilość zespołów z różnych miast i gmin. Łącznie w zawodach brało udział kilkadziesiąt zespołów. W klasyfikacji generalnej za cały rok szkolny i udział w dziesięciu turniejach wygrały siatkarki z SMS Olimp Oborniki Śląskie, drugie miejsce zajęły siatkarki z UKS Dwójka Milicz przed Sokolikami Janowice Wielkie i UKS Gminy Miękinia, które zdobyły identyczną ilość punktów. Na zakończenie turnieju dokonano dekoracji drużynowej i rozdano nagrody dla klubów i trenerów z Dolnego Śląska biorących udział w tym programie za rok szkolny 2021/2022. Janowicki klub Sokoliki po raz piąty staje na podium dziecięcej dolnośląskiej piłki siatkowej. Dekoracji dokonali przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego we Wrocławiu oraz członkowie zarządu klubu Volley Wrocław. Serdeczne podziękowania dla rodziców za pełnienie roli trenerów w miesiącu czerwcu.

Ze sportowym pozdrowieniem trener Piotr Lesiński.