Ułatwienia dostępu

Zaproszenie na webinarium "Rozwijaj swoją firmę z funduszami – aktualne konkursy dla sektora MŚP"

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze zaprasza  na webinarium pt. „Rozwijaj swoją firmę z funduszami – aktualne konkursy dla sektora MŚP”.

W trakcie webinarium zostaną przedstawione informacje dla przedsiębiorców na temat aktualnych możliwości pozyskania dotacji na rozwój firmy i wzmocnienie potencjału eksportowego  MŚP  w ramach ogłaszanych konkursów z Programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki 2021-2027, Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027. W ramach spotkania przedstawiciel Zakładu Ubezpieczeń Społecznych przedstawi  przedsiębiorcom  zasady funkcjonowania subkonta w ZUS.

Dla sprawnej organizacji webinarium prosimy o przesyłanie zgłoszeń drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 13.11.2023r., do godz. 15.00. Po rejestracji otrzymacie Państwo na swój adres e - mailowy potwierdzenie uczestnictwa oraz indywidualny link  umożliwiający udział w  spotkaniu.

Udział w webinarium jest bezpłatny.

O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

Do udziału zapraszamy: przedstawicieli przedsiębiorców, w tym mikro, małych i średnich działających na obszarze subregionu jeleniogórskiego i wałbrzyskiego zainteresowanych uzyskaniem wsparcia  na rozwój firmy.

Webinarium odbędzie się: 14 listopada 2023 r. (wtorek), w godz. 10.00-12.00 na platformie ZOOM.

Program spotkania:

  • Oferta Sieci PIFE; Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze;
  • Program Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027; Działanie 9.4A Inwestycje w MŚP; Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze;
  • Program Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki 2021-2027; Działanie 02.25 Promocja marki innowacyjnych MŚP; Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze;
  • Subkonto w ZUS – praktyczne porady i wskazówki; Zakład Ubezpieczeń Społecznych Inspektorat w Jeleniej Górze;
  • Pytania przedsiębiorców i odpowiedzi;

Organizator spotkania :

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego

Ul. Bankowa 27; 58-500 Jelenia Góra

tel. 75 619 97 44, 75 619 97 45; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NOWY PTFE 2023.11.14 WEBINAR Plakat