Ułatwienia dostępu

Podsumowanie współzawodnictwa sportowego za rok szkolny 2023/2024.

Szkolny Związek Sportowy w Jeleniej Górze zorganizował podsumowanie współzawodnictwa sportowego za rok szkolny 2023/2024.

W uroczystości wzięli udział członkowie zarządu SZS w Jeleniej Górze, nauczyciele wychowania fizycznego, dyrektorzy szkół oraz władze powiatowe.
Szkoła Podstawowa im. W. Rutkiewicz w Janowicach Wielkich została uhonorowana za sukcesy sportowe odniesione w tym roku szkolnym.

Podziękowania otrzymali również: nauczyciel wychowania fizycznego Piotr Lesiński za wkład pracy i zaangażowanie przy organizacji imprez sportowych w roku szkolnym 2023/2024 oraz Dyrektor p. Mirosław Wiśniewski za pomoc, wspieranie sportu szkolnego oraz możliwość organizacji zawodów sportowych w janowickiej szkole.

"Serdeczne podziękowania dla wszystkich uczniów, którzy reprezentowali naszą szkołę i gminę na zawodach i imprezach sportowych w tym roku szkolnym. Życzymy miłych, spokojnych i słonecznych wakacji i wielu sukcesów sportowych w nowym roku szkolnym" - Dyrektor Mirosław Wiśniewski oraz nauczyciele wychowania fizycznego: Małgorzata Zięba-Sokół oraz Lesiński Piotr.