Ułatwienia dostępu

Obowiązkowa inwentaryzacja źródeł ciepła- przedłużenie terminu

Urząd Gminy w Janowicach Wielkich informuje o przedłużeniu terminu wypełniania i dostarczania do Urzędu ankiet dot. źródeł ciepła do 31.12.2021 r. Inwentaryzacja przeprowadzana jest zgodnie z Programem Ochrony Powietrza dla woj. dolnośląskiego. 

Wykonanie inwentaryzacji jest w interesie wszystkich mieszkańców, umożliwi bowiem dokonanie oceny skali potrzeb w zakresie procesu wymiany źródeł ciepła oraz termomodernizacji budynków.
Ankiety można dostarczyć osobiście, pocztą lub mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Ankiety dostępne są w budynku Urzędu. Istnieje również możliwość udziału w badaniu poprzez wypełnienie ankiety online. Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr 757515124, 757515185, 757515285 wew. 116, 117, 118. Nieudzielenie informacji na temat użytkowanego źródła ciepła może skutkować brakiem możliwości uzyskania dofinansowania na jego wymianę, zarówno z budżetu gminy, jak i innych programów pomocowych!

ANKIETA ONLINE

FORMULARZ PDF