Ułatwienia dostępu

Mikołajki w świetlicy w Komarnie

6 grudnia to dzień szczególnie wyczekiwany przez wszystkie dzieci, bo właśnie wtedy przez świat wędruje Święty Mikołaj i obdarowuje wszystkich prezentami.

W tym roku Mikołaj w Komarnie miał dużo pracy, przygotowując dzieciom ponad 106 paczek. Z racji sędziwego wieku Mikołaj podpierał się laską, a w noszeniu prezentów pomagała mu Śnieżynka z dwoma elfami. Z taką pomocą paczki zostały dostarczone dostarczone dzieciom do domów w ciągu dwóch dni. Śnieżynka częstowała dzieci jogurtami i cukierkami. Mikołaj ze Śnieżynką bardzo dziękują za słodki poczęstunek i za pyszne gołąbki u Pani A. Łapka.
Mikołaj zawitał także do świetlicy i zrobił Mai niespodziankę, która obchodziła 12-ste urodziny. Nastolatki były zadowolone i zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcia. Mikołaj bardzo dziękuję dzieciom za laurki i za ich cudowne uśmiechy. Obiecał dzieciom, że za rok też przybędzie, oczywiście pod warunkiem, że wszystkie dzieci będą grzeczne.

Serdecznie dziękujemy:
- PCK za podarowanie 40-stu paczek dzieciom ze świetlicy. Rozdanie paczek odbyło się na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze. Dzieci dekorowały pierniki, ozdabiały ręcznie robione choinki oraz spotkały się że Świętym Mikołajem.
- Pani Śnieżynce Agnieszce Dzióbek za pomoc oraz użyczenie samochodu.
- Elfom (Filipowi Dzióbek i Szymonowi Rudnickiemu ).
- Pani Anecie Łapka i Panu Piotrowi Skoratek za pomoc w przywiezieniu paczek z Jeleniej Góry.
- Kamili Koszeli i Gabrysi Niziurskiej za pomoc w przygotowaniu paczek.
- Państwu Marcie i Andrzejowi Rudnickim za przekazanie jogurtów od firmy Danone.
- Pani Sołtys Edycie Michoń oraz Radzie Sołeckiej za przekazanie pieniążków na zrealizowanie paczek z funduszu sołeckiego.

Opiekun świetlicy: Grażyna Sobierajska